KS Krasiejów

Strona oficjalna

Transfery

Transfery ZIMA 2017:

Przybyil:

 

Odeszli:



Transfery LATO 2016:

Przybyil:

Błażej Konop (juniorzy)
Krzysztof Passon (juniorzy)
Dominik Szwugier (juniorzy)
Mateusz Świerc (Pomologia Prószków)


Odeszli:

 

 

Transfery ZIMA 2015:

Przybyil:
Damian Baron (Unia Raszowa Daniec)
Andrzej Bonk (Unia Kolonowskie)
Patryk Foks (powrót z zagranicy)
Dawid Pawelec (Stal Zawadzkie)
Arkadiusz Podlaski (LZS Grodziec)
Paweł Wróblewski (Stal Zawadzkie)

Odeszli:
Sławomir Frąk (koniec wypożyczenia)
Rafał Hreczuch (koniec kariery)
Mateusz Świerc (Pomologia Prószków)
Kamil Wróblewski (nie wznowił treningów)
 

Transfery ZIMA 2015:

Przybyli:
Mateusz Świerc (juniorzy młodsi)
Kamil Wręczycki (Silesius Kotórz Mały)
Sławomir Frąk (Unia Kolonowskie)
Przemysław Konik (wznowił treningi)
Bartłomiej Górecki (Naprzód Syrynia)

Odeszli:
Arkadiusz Lech (kontuzja)
Tomasz Stadnik (nie wznowił treningów)
Krzysztof Soszka (koniec wypożyczenia)
 

Transfery LATO 2014:

Przybyli:
Roman Blozik (Małapanew Ozimek)
Arkadiusz Lech (Małapanew Ozimek)
Damian Serwuszok (Silesius Kotórz Mały)
Krzysztof Soszka (Małapanew Ozimek)
Tomasz Stadnik (LZS Radawie JS)
Kamil Wróblewski (Unia Kolonowskie)

Odeszli:
Łukasz Bański (nie wznowił treningów)
Dawid Czollek (nie wznowił treningów)
Dominik Daczkowski (nie wznowił treningów)
Patryk Foks (nie wznowił treningów)
Sławomir Frąk (Unia Kolonowskie)
Mariusz Kwietniewski (nie wznowił treningów)
Krzysztof Loch (Magnum Chorula)
Sebastian Loch (nie wznowił treningów)
Mateusz Piziński (nie wznowił treningów)
Przemysław Stachurski (nie wznowił treningów)
Robert Szczygioł (nie wznowił treningów)

 

Transfery ZIMA 2014:

Przybyli:
Łukasz Bański (Malapanew II Ozimek)
Marek Kostka (KS Szczedrzyk)
Arkadiusz Podlaski (Zieloni Spórok)
Adam Sobota (Małapanew II Ozimek)


Ubyli:
Mariusz Jagos (LZS Chrząstowice)
Przemysław Konik (nie wznowił treningów)

Kalendarium
IV Liga
Polonia Głubczyce 46
Porawie Większyce 43
Swornica Czarnowąsy 41
Małapanew Ozimek 38
Agroplon Głuszyna 30
LZS Starowice 29
LZS Kup 27
OKS Olesno 24
MKS Gogolin 23
Chemik Kędzierzyn-Koźle 23
LZS Piotrówka 20
Start Namysłów 20
TOR Dobrzeń Wielki 19
Skalnik Gracze 19
Polonia Nysa 18
KS Krapkowice 17
KS Krasiejów 13
Pogoń Prudnik 7
Klasyfikacja strzelców
Piotr Słupik 4
Mateusz Pinkawa 2
Adam Sobota 2