KS Krasiejów

Strona oficjalna

Terminarz młodzików

Kolejka 1
2014-09-15 17:00:00
Małapanew Ozimek - LZS Zimna Wódka(18 - 1)
KS Krasiejów - Piast Strzelce Opolskie(0 - 9)
Zieloni Spórok - Jedność Rozmierka(5 - 3)
Stal Zawadzkie - Błękitni Rozmierz(10 - 2)
Źródło Krośnica - LZS GKS Izbicko-Otmice(1 - 18)
Kolejka 2
2014-09-22 17:00:00
LZS Zimna Wódka - LZS GKS Izbicko-Otmice(1 - 14)
Błękitni Rozmierz - Źródło Krośnica(3 - 4)
Małapanew Ozimek - KS Krasiejów(17 - 3)
Jedność Rozmierka - Stal Zawadzkie(2 - 5)
Piast Strzelce Opolskie - Zieloni Spórok(4 - 9)
Kolejka 3
2014-09-29 17:00:00
KS Krasiejów - LZS Zimna Wódka(9 - 3)
Stal Zawadzkie - Piast Strzelce Opolskie(2 - 8)
Zieloni Spórok - Małapanew Ozimek(5 - 1)
Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka(0 - 5)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Błękitni Rozmierz(8 - 2)
Kolejka 4
2014-10-06 16:30:00
LZS Zimna Wódka - Błękitni Rozmierz(1 - 0)
KS Krasiejów - Zieloni Spórok(2 - 4)
Małapanew Ozimek - Stal Zawadzkie(9 - 2)
Piast Strzelce Opolskie - Źródło Krośnica(11 - 1)
Jedność Rozmierka - LZS GKS Izbicko-Otmice(0 - 0)
Kolejka 5
2014-10-13 16:30:00
Zieloni Spórok - LZS Zimna Wódka(10 - 1)
Stal Zawadzkie - KS Krasiejów(6 - 1)
Błękitni Rozmierz - Jedność Rozmierka(4 - 3)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Piast Strzelce Opolskie(0 - 1)
Źródło Krośnica - Małapanew Ozimek(3 - 0)
Kolejka 6
2014-10-20 16:00:00
LZS Zimna Wódka - Jedność Rozmierka(2 - 6)
Zieloni Spórok - Stal Zawadzkie(12 - 2)
Małapanew Ozimek - LZS GKS Izbicko-Otmice(7 - 7)
KS Krasiejów - Źródło Krośnica(6 - 8)
Piast Strzelce Opolskie - Błękitni Rozmierz(7 - 0)
Kolejka 7
2014-10-27 15:00:00
Jedność Rozmierka - Piast Strzelce Opolskie(2 - 4)
Stal Zawadzkie - LZS Zimna Wódka(10 - 2)
Błękitni Rozmierz - Małapanew Ozimek(1 - 8)
Źródło Krośnica - Zieloni Spórok(0 - 6)
LZS GKS Izbicko-Otmice - KS Krasiejów(18 - 3)
Kolejka 8
2014-11-03 15:00:00
LZS Zimna Wódka - Piast Strzelce Opolskie(1 - 10)
Stal Zawadzkie - Źródło Krośnica(25 - 0)
Zieloni Spórok - LZS GKS Izbicko-Otmice(5 - 1)
KS Krasiejów - Błękitni Rozmierz(3 - 6)
Małapanew Ozimek - Jedność Rozmierka(6 - 2)
Kolejka 9
2014-11-10 15:00:00
Błękitni Rozmierz - Zieloni Spórok(1 - 5)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Stal Zawadzkie(0 - 3)
Źródło Krośnica - LZS Zimna Wódka(0 - 6)
Jedność Rozmierka - KS Krasiejów(4 - 1)
Piast Strzelce Opolskie - Małapanew Ozimek(8 - 4)
Kolejka 10
2015-03-30 16:30:00
Piast Strzelce Opolskie - KS Krasiejów(11 - 0)
Jedność Rozmierka - Zieloni Spórok(2 - 2)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Źródło Krośnica(5 - 1)
Błękitni Rozmierz - Stal Zawadzkie(1 - 3)
LZS Zimna Wódka - Małapanew Ozimek(0 - 12)
Kolejka 11
2015-04-13 17:30:00
LZS GKS Izbicko-Otmice - LZS Zimna Wódka(8 - 0)
Źródło Krośnica - Błękitni Rozmierz(0 - 8)
KS Krasiejów - Małapanew Ozimek(1 - 25)
Zieloni Spórok - Piast Strzelce Opolskie(0 - 0)
Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka(2 - 0)
Kolejka 12
2015-04-20 17:30:00
Małapanew Ozimek - Zieloni Spórok(3 - 3)
LZS Zimna Wódka - KS Krasiejów(2 - 5)
Błękitni Rozmierz - LZS GKS Izbicko-Otmice(3 - 2)
Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica(12 - 3)
Piast Strzelce Opolskie - Stal Zawadzkie(4 - 2)
Kolejka 13
2015-04-27 18:00:00
Błękitni Rozmierz - LZS Zimna Wódka(3 - 0)
Źródło Krośnica - Piast Strzelce Opolskie(0 - 15)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Jedność Rozmierka(0 - 3)
Stal Zawadzkie - Małapanew Ozimek(2 - 0)
Zieloni Spórok - KS Krasiejów(9 - 0)
Kolejka 14
2015-05-03 14:00:00
Małapanew Ozimek - Źródło Krośnica(15 - 0)
LZS Zimna Wódka - Zieloni Spórok(1 - 10)
Piast Strzelce Opolskie - LZS GKS Izbicko-Otmice(2 - 1)
Jedność Rozmierka - Błękitni Rozmierz(7 - 0)
2015-05-04 17:30:00
KS Krasiejów - Stal Zawadzkie(5 - 3)
Kolejka 15
2015-05-11 18:00:00
Stal Zawadzkie - Zieloni Spórok(1 - 2)
Błękitni Rozmierz - Piast Strzelce Opolskie(1 - 4)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Małapanew Ozimek(1 - 5)
Źródło Krośnica - KS Krasiejów(4 - 6)
Jedność Rozmierka - LZS Zimna Wódka(9 - 1)
Kolejka 16
2015-05-18 18:00:00
Piast Strzelce Opolskie - Jedność Rozmierka(4 - 0)
LZS Zimna Wódka - Stal Zawadzkie(3 - 0)
Zieloni Spórok - Źródło Krośnica(17 - 3)
KS Krasiejów - LZS GKS Izbicko-Otmice(6 - 8)
Małapanew Ozimek - Błękitni Rozmierz(3 - 0)
Kolejka 17
2015-05-25 18:00:00
Błękitni Rozmierz - KS Krasiejów(4 - 2)
Źródło Krośnica - Stal Zawadzkie(3 - 4)
LZS GKS Izbicko-Otmice - Zieloni Spórok(4 - 0)
Piast Strzelce Opolskie - LZS Zimna Wódka(3 - 0)
Jedność Rozmierka - Małapanew Ozimek(2 - 6)
Kolejka 18
2015-06-01 18:00:00
LZS Zimna Wódka - Źródło Krośnica(2 - 7)
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie(4 - 3)
KS Krasiejów - Jedność Rozmierka(0 - 4)
Zieloni Spórok - Błękitni Rozmierz(3 - 0)
Stal Zawadzkie - LZS GKS Izbicko-Otmice(5 - 2)

Kalendarium
IV Liga
Polonia Głubczyce 46
Porawie Większyce 43
Swornica Czarnowąsy 41
Małapanew Ozimek 38
Agroplon Głuszyna 30
LZS Starowice 29
LZS Kup 27
OKS Olesno 24
MKS Gogolin 23
Chemik Kędzierzyn-Koźle 23
LZS Piotrówka 20
Start Namysłów 20
TOR Dobrzeń Wielki 19
Skalnik Gracze 19
Polonia Nysa 18
KS Krapkowice 17
KS Krasiejów 13
Pogoń Prudnik 7
Klasyfikacja strzelców
Piotr Słupik 4
Mateusz Pinkawa 2
Adam Sobota 2