KS Krasiejów

Strona oficjalna

Minimalna przegrana z liderem

W pierwszym wiosennym meczu nasz zespół przegrał z Polonią Głubczyce 1-0. Jedyną bramkę zdobył Piotr Jamuła w 13 minucie.

W 13 minucie spotkania nasi obrońcy nie upilnowali Piotra Jamuły, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i bez problemu pokonał naszego bramkarza. Chwile później miejscowi mieli podobną sytuację, ale tym razem Bartłomiej Górecki odbił strzał napastnika Polonii.  Sporo kontrowersji było w 30 minucie kiedy to wychodzącego sam na sam z bramkarzem Mateusza Pinkawa ciągnął za koszulkę Rafal Czarnecki, jednak sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu.

W II połowie lider IV ligi nie stworzył sobie dogodnej okazji do podwyższenia prowadzenia. Nasi zwodnicy próbowali atakować, ale akcje ofensywne kończyły się przed polem karnym gospodarzy.

Polonia Głubczyce - KS Krasiejów 1-0 (1-0)
1-0 Jamuła 13'
Polonia: Kozdęba - Wiciak, Czarnecki, Bury, Lenartowicz, Jamuła, Forma, Hajduk (60' Krywko), Mandrela (63' Milewski), Churas (60' Grek), Bawoł (78' Rudziński)
Krasiejów: Górecki - Serwuszok, T.Mainka, Bonk, R.Mainka, Świerc - Sobota (72' Szwugier), Blozik (72' Wręczycki), Pinkawa - Zmuda, Słupik
Żółte kartki: Pinkawa, Sobota, Szwugier
Sędziowali: Bartosz Prochera oraz Mirosław Barszczewski, Fabian Russ