KS Krasiejów

Strona oficjalna

Półfinał nie dla nas

Lider IV ligi opolskiej - Polonia Głubczyce wygrywa w Krasiejowie w 1/4 finału 5-1 i awansowała do półfinału Pucharu Polski.

Goście już w 6 minucie objęli prowadzenie za sprawą Szymona Greka. Chwilę później mogło byc 1-1, ale w 100% sytuacji Piotr Słupik minął bramkarza i skierował piłkę do bramki, jednak w ostatniej chwili z lini bramkowej piłkę wybił obrońca przyjezdnych. Niestety po kwadransie gry bramkę zdobył Dariusz Hajduk i wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 51 minucie swoją okazję wykorzystał Adam Sobota. Nasz zawodnik dostał prostopadłe podanie, znalazł się w sytuacji sam na sam i zdobył kontaktową bramkę. Już 3 minuty później Adam Churas podwyższył prowadzenie, a w 61 minucie zdobył 4 bramkę dla swojego zespołu. Wynik ustalił najskuteczniejszy strzelec IV ligi - Łukasz Bawoł.

Polonia awansowała do półfinału w którym zagra w Gronowicach z miejscowym LZS-em. Nasz zespół już za tydzień będzie miał okazję do rewanżu. W Głubczycach zagramy z Polonią w ramach 18. kolejki IV ligi.

KS Krasiejów - Polonia Głubczyce 1-5 (0-2)
0-1 Grek 7', 0-2 Hajduk 16', 1-2 Sobota 51', 1-3 Churas 54', 1--4 Churas 61', 1-5 Bawoł 70
Krasiejów: Jarosiński - Świerc, Bonk, T.Mainka, Salzburg (46' Winiarski) - Kostka (58' Zmuda), Wręczycki (67' Szwugier), R.Mainka, Sobota (75' Kulik) - Słupik, Pinkawa
Polonia: Kozdęba - Wiciak, Czarnecki, Fedorowicz (46' Bury), Lenartowicz, Jamuła, Forma, Hajduk (66' Krywko), Mandrela, Rudziński (46' Churas), Grek (66' Bawoł)
Żółte kartki: Salzburg
Sędziowie: Łukasz Sowada oraz Marek Kantor, Paweł Labusga

Dodał: ~slonzok 2017-03-15 14:59:11